Po kilku dniach zjazdów, w dniach 27 luty – 3 marca zakończyły się zmagania narciarzy alpejskich. Nie mogło zabraknąć oczywiście naszych zawodników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: Slalom oraz Slalom Gigant.

Wyniki naszych narciarek plasowały się dopiero w drugiej dziesiątce tabeli. Spośród naszych zawodniczek najlepsze rezultaty należą do Anny Bytnar i Anny Wawak.

Mężczyźni poradzili sobie znacznie lepiej, zgarniając wysokie miejsca za „drużynówki”. Zajęli oni w klasyfikacji generalnej 2 miejsce, a w klasyfikacji uczelni technicznych 1 miejsce! Na ten wynik złożyło się kilka wysokich miejsc indywidualnych:

Slalom Gigant:
III m. – Szymon Mitan
IV m. – Paweł Jaksina

Obaj Panowie w klasyfikacji generalnej uczelni technicznych zdobyli również odpowiednio złoty i brązowy medal.

Slalom:
IV m. – Paweł Jaksina

Ten wynik również dał Pawłowi medal, tym razem srebrny, w klasyfikacji generalnej uczelni technicznych.

Brawo! Trzymamy kciuki za naszych snowboardzistów, którzy dzisiaj rozpoczynają rywalizację o tytuł Akademickiego Mistrza Polski.

Fot. Michał Szypliński (skifoto.pl)