Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych odbywające się w Siemianowicach Śląskich w dniach 23-24 marca zakończyły się SUKCESEM!

Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i uzyskali wysokie lokaty. Dziewczyny w klasyfikacji drużynowej zajęły 4. miejsce. Natomiast w klasyfikacji uczelni technicznych były nie do pokonania, zajmując 1. pozycję.

Panowie – jak co roku – nie zawiedli. W klasyfikacji drużynowej stanęli na podium zajmując 3. miejsce, a w klasyfikacji uczelni technicznych miejsce 1. Wśród naszych zawodników bardzo dobrze spisał się Dawid Malina, który na dystansie 9 km wywalczył brąz, a tym samym srebrny medal w kategorii uczelni technicznych. Jakub Woźniak na tym samym dystansie zajął 5. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 3. miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych.

Wśród dziewczyn Paulina Szostecka zajęła 2. lokatę w klasyfikacji uczelni technicznych na dystansie 3 km.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i cieszymy się z tak wysokich lokat!