Już drugi semestr wspólnej pracy za sekcją cheerleaderek AZS AGH. Dziewczyny nie próżnowały przygotowując się do występów i ćwicząc nowe choreografie. Od października nasze tancerki można było spotkać głównie na meczach I ligi siatkówki mężczyzn. Cheerleaderki prezentowały swoje umiejętności taneczne podczas przerw w meczach a także dopingowały naszych siatkarzy podczas rozgrywek.

Sekcja cheerleaderek nie tylko zajmuje się tańcem, ale również reprezentuje KU AZS AGH. Dziewczyny mogliście zobaczyć chociażby na stoisku AZS podczas Targów Organizacji Studenckich, gdzie oprócz uśmiechów na ich twarzach nie zabrakło również tańca, po raz pierwszy w budynku A0. Cheerleaderki wcieliły się również w rolę Mikołajek rozdając AZS-owskie świąteczne pierniczki na terenie kampusu.

Cheerleaders AZS AGH wspierają również akcje charytatywne, takie jak m. in. rejestracje potencjalnych dawców szpiku kostnego DKMS. Wzięły także udział w zbiórce charytatywnej podczas akcji Święta Dzieciom, gdzie przy dźwiękach świątecznej muzyki jeżdżąc technotapczanem promowały wydarzenie oraz tańczyły między budynkami uczelni.

Kolejnym nietypowym występem był udział w Christmas Dream Cup organizowanym przez ESN Krakow United, gdzie cheerleaderki poprowadziły warsztaty taneczne dla dzieci z domów dziecka.

Jedną z największych imprez sportowych w grudniu był Mecz Charytatywny UJ vs. AGH. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Doping, występy, udział w ceremonii otwarcia, zabawa i zwycięstwo naszej uczelni to krótki opis tego, jak wyglądał udział w tym wydarzeniu.

Cheerleaders AZS AGH cały czas się rozwijają i coraz częściej możemy je spotkać podczas wydarzeń organizowanych na naszej uczelni. Kolejny semestr to kolejne wyzwania. Wszystkich zapraszamy do śledzenia strony na Facebooku, a dziewczynom zaś życzymy dalszego rozwoju i energii do dalszej pracy.