Od 12 do 15 kwietnia 2018 roku w Lublinie miał miejsce Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet. Nasza reprezentacja wykazała się niesamowicie waleczną postawą.

W pierwszym dniu siatkarskich zmagań nasze zawodniczki odniosły pełen sukces, mimo, że mecze odbywały się w piątek trzynastego. Odnotowały dwa (na dwa) zwycięstwa!  Z drużyną UEK Kraków wygrały 2:1 (25:13, 17:25, 15:8), a z zawodniczkami UMe Lublin 2:0 (25:9, 25:18).

Kolejne dni niestety nie były już tak szczęśliwe. W sobotę, czyli drugiego dnia sportowych zmagań, Panie przegrały z PWSZ Krosno (które ostatecznie zajęło 1. miejsce w turnieju) 2:1 oraz z PWSTE Jarosław (które ostatecznie uplasowało się na 2. pozycji) również 2:1.

W niedzielę nasze siatkarki pełne mobilizacji i woli walki dzielnie stawiły czoło drużynie Politechniki Rzeszowskiej oraz UJ Kraków, z którymi wygrały – za każdym razem 2:0!

Niestety to nie wystarczyło, by wejść do finału. Koniec końców nasza reprezentacja zajmuje 5. miejsce w półfinałach piłki siatkowej.

Dziękujemy za zaangażowanie i grę pełną walki!