W dniach 29 – 31 maja 2018 roku, w skwarze lubelskiego słońca, odbyły się półfinały strefy C Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Damska reprezentacja AGH – Monika Pietroczuk i Adrianna Gaś – wywalczyła sobie awans do finału AMP, uzyskując w klasyfikacji końcowej kobiet 8. miejsce.

Wśród mężczyzn Karol Redyk i Mateusz Podboraczyński uplasowali się na 11. pozycji, co niestety nie wystarczyło na awans. Jednak drugi zespół AGH – Piotr Pieniążek i Hubert Stręk wywalczyli sobie 3. lokatę i tym samym awans do finałów. Najlepsi z najlepszych okazali się jednak Adam Smolarczyk i Marcin Krawiecki, którzy zakończyli rozgrywki na 1. miejscu podium.

Dziękujemy za wspaniałą, sportową rywalizację! Serdecznie gratulujemy wyników i trzymamy kciuki w finale!