WSPOMÓŻ ROZWÓJ NASZEGO AZS – ZAGŁOSUJ NA NAS W BUDŻECIE OBYWATELSKIM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO!!

 

Nasz AZS bierze udział w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego i bardzo potrzebujemy głosów studentów oraz ludzi którym zależy na rozwoju naszej sportowej organizacji Każdy oddany głos to zwiększenie szansy na otrzymanie solidnego wsparcia finansowego na rozwój sportu akademickiego AGH w Krakowie.
Głosować może każdy, kto ukończył 16 lat i mieszka w Krakowie. Dotyczy to także Studentów mieszkających w akademikach lub wynajmujących mieszkania – liczy się fakt zamieszkania, nie jest wymagane zameldowanie w Krakowie. Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę do której link podajemy poniżej i wypełnić formularz, wybierając miasto Kraków jako powiat zamieszkania oraz zadanie numer KRK11 – „Wsparcie sportu akademickiego – szansą na wzmocnienie potencjału sportowego województwa małopolskiego”. Głosować można jeden raz.

 

Formularz: https://goo.gl/zhTgeK
Więcej o naszym projekcie: https://goo.gl/9FJxAJ

Głosowanie trwa do 5.10.5018!!

Istnieje także możliwość wypełnienia formularza w wersji papierowej. Liczymy na wasze wsparcie! Pamiętajcie także, aby informować o akcji rodzinę oraz znajomych, każdy głos się liczy!