W ostatni weekend maja w Chorzowie rozgrywane były półfinałowe rozgrywki tenisowe w ramach Akademickich Mistrzostw Polski.

Drużyna mężczyzn AZS AGH znalazła się w grupie z zawodnikami: PK Kraków, UE Katowice, AWF Katowice PŚ Gliwice i PRZ Rzeszów. Po zaciętej rywalizacji nasi Panowie uplasowali się na 2 miejscu fazy grupowej i mogli walczyć o awans do rozgrywek finałowych.
W fazie pucharowej wygrali pojedynek z UŚ Katowice 2:1, zdobywając tym samym 3 miejsce!

Drużyna kobiet w swojej grupie stanęła naprzeciw rywalek z UJ Kraków, PŚ Gliwice i UE Katowice. Po burzliwych pojedynkach zajęła 3 miejsce w grupie. Było to podstawą do walki o 5 miejsce tych rozgrywek. Pojedynek z UEk Kraków zakończył się sukcesem naszych tenisistek 2:1. Zawirowania turniejowe spowodowały jednak, że ostatecznie nasze Panie zajęły 4 lokatę w klasyfikacji końcowej.