AMP w Koszykówce Kobiet – Finał

Klasyfikacja końcowa

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1 Politechnika Gdańska
2 Uniwersytet Warszawski
3 Politechnika Krakowska
4 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
5 Uniwersytet Łódzki
6 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
7 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
8 Uniwersytet Adama Mickiewiczka w Poznaniu
9 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie
10 Politechnika Łódzka
11 Uniwersytet Gdański
12 Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
13-15 Uniwersytet Śląski w Katowicach
13-15 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
13-15 Politechnika Poznańska
KLASYFIKACJA W TYPIE UNIWERSYTETÓW
1 Uniwersytet Warszawski
2 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
3 Uniwersytet Łódzki
4 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
5 Uniwersytet Adama Mickiewiczka w Poznaniu
6 Uniwersytet Gdański
7 Uniwersytet Śląski w Katowicach
KLASYFIKACJA W TYPIE UCZELNI TECHNICZNYCH
1 Politechnika Gdańska
2 Politechnika Krakowska
3 Politechnika Łódzka
4 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
KLASYFIKACJA W TYPIE UCZELNI SPOŁECZNO-PRZYRODNICZYCH
1 Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
2 Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Mecze pucharowe

Nr. meczu Faza Gospodarz - Gość Wynik
1 czerwca 2018
22 K 9 - 12 miejsca AGH Kraków - PŁ Łódź 50:63 (7:16, 16:19, 13:12, 14:16)
23 K 1/4 UW Warszawa - AWF Poznań 69:63 (25:21, 13:9, 14:12, 13:21)
24 K 1/4 PK Kraków - UŁ Łódź 58:46 (17:10, 18:12, 7:13, 16:11)
25 K 9 - 12 miejsca PWSZ Leszno - UG Gdańsk 67:61 (14:16, 17:16, 17:10, 19:19)
26 K 1/4 PG Gdańsk - UAM Poznań 55:30 (20:5, 13:16, 9:7, 13:2)
27 K 1/4 UMCS Lublin - UJ Kraków 43:26 (14:4, 14:9, 9:7, 4:6)
2 czerwca 2018
28 K 11 miejsce AGH Kraków - UG Gdańsk 51:60 (9:16, 12:16, 14:13, 16:15)
29 K 9 miejsce PŁ Łódź - PWSZ Leszno 35:40 (13:18, 7:9, 6:5, 9:8)
30 K 5 - 8 miejsce AWF Poznań - UJ Kraków 59:42 (15:9, 18:16, 15:5, 11:12)
31 K 5 - 8 miejsce UŁ Łódź - UAM Poznań 56:44 (11:10, 17:5, 11:13, 17:16)
32 K ---- ----
33 K 7 miejsce UJ Kraków - UAM Poznań 58:50 (6:8, 8:13, 15:9, 15:14, 14:6)
34 K 5 miejsce AWF Poznań - UŁ Łódź 42:51 (14:8, 10:18, 10:14, 8:11)
35 K 1/2 UW Warszawa - UMCS Lublin 50:47 (17:19, 14:15, 2:9, 17:4)
36 K 1/2 PK Kraków - PG Gdańsk 36:43 (4:14, 11:10, 10:7, 11:12)
37 K ---- ----
38 K 3 miejsce UMCS Lublin - PK Kraków 46:60 (9:10, 16:13, 12:19, 9:18)
39 K FINAŁ UW Warszawa - PG Gdańsk 60:64 (12:19, 18:16, 16:21, 14:8

Mecze grupowe

Nr. meczu Grupa Gospodarz - Gość Wynik
1 K A UW Warszawa - UŁ Łódź 72 :42 (23:7, 17:14, 16:6, 16:15)
2 K D PK Kraków - PP Poznań 52 : 30 (17:8, 13:3, 6:9, 16:10)
3 K D PŁ Łódź - AWF Poznań 40:52 (2:20, 16:7, 10:16, 12:9)
4 K A AGH Kraków - UW Warszawa 40:52 (16:12, 5:22, 7:12, 12:6)
5 K D PP Poznań - AWF Poznań 25:52 (4:11, 3:12, 11:19, 7:10)
6 K D PK Kraków - PŁ Łódź 77:41 (21:3, 19:13, 24:4, 13:21)
7 K A UŁ Łódź - AGH Kraków 77:41 (18:11, 21:9, 25:9, 13:12)
8 K D PŁ Łódź - PP Poznań 41:40 (9:10, 6:10, 16:14, 10:6)
9 K D AWF Poznań - PK Kraków 30:61 ( 6:16, 10:12, 4:12, 10:21 )
10 K B PG Gdańsk - PWSZ Leszno 75 : 32 (23:14, 19:2, 15:4, 18:9)
11 K B UŚ Katowice - UJ Kraków 39 : 46 (10:8, 9:15, 7:12, 13:11)
12 K C UMCS Lublin - UE Katowice 76 : 40 (22:7, 22:13, 17:8, 15:14)
13 K C UG Gdańsk - UAM Poznań 31 : 49 (6:21, 9:11, 6:11, 10:6)
14 K B PWSZ Leszno - UJ Kraków 49 : 65 (15:11, 12:15, 10:21, 12:18)
15 K B PG Gdańsk - UŚ Katowice 84 : 19 (19:4, 23:9, 22:0, 20:6)
16 K C UE Katowice - UG Gdańsk 78 : 50 (15:8, 33:15, 18:13, 12:14)
17 K C UMCS Lublin - UAM Poznań 56 : 48 (10:11, 15:11, 20:8. 11:19)
18 K B UŚ Katowice - PWSZ Leszno 34:70 (10:23, 6:17, 12:14, 6:16)
19 K B UJ Kraków - PG Gdańsk 32:78 (10:27, 6:19, 6:18, 10:14)
20 K C UAM Poznań - UE Katowice 77:50 (23:10, 23:10, 14:10, 17:20)
21 K C UG Gdańsk - UMCS Lublin 29:37 (0:13, 10:8, 3:6, 16:10)

Grupy eliminacyjne

Grupa A

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 UW Warszawa 4 124:82
2 UŁ Łódź 3 119:113
3 AGH Kraków 2 81:129

Grupa B

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 PG Gdańsk 6 237:83
2 UJ Kraków 5 143:166
3 PWSZ Leszno 4 151:174
4 UŚ Katowice 3 92:200

Grupa C

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 UMCS Lublin 6 169:117
2 UAM Poznań 5 174:137
3 UG Gdańsk 4 138:136
4 UE Katowice 3 140:231

Grupa D

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 PK Kraków 6 190:101
2 AWF Poznań 5 134:126
3 PŁ Łódź 4 122:169
4 PP Poznań 3 95:145