AMP w Koszykówce Mężczyzn – Finał

Klasyfikacja końcowa

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
2 Akademia Wychowania Fizycznego w Wrocław
3 Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
4 Politechnika Gdańska
5 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
6 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
7 Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
8 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
9 Politechnika Wrocławska
10 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
11 Uniwersytet Łódzki
12 Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
13-16 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
13-16 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
13-16 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
13-16 Politechnika Śląska w Gliwicach
KLASYFIKACJA W TYPIE UCZELNI TECHNICZNYCH
1 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
2 Politechnika Gdańska
3 Politechnika Wrocławska
4 Politechnika Śląska w Gliwicach
KLASYFIKACJA W TYPIE UCZELNI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
1 Akademia Wychowania Fizycznego w Wrocławiu
2 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
4 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
KLASYFIKACJA W TYPIE UNIWERSYTETÓW
1 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
2 Uniwersytet Łódzki
3 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
4 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
KLASYFIKACJA W TYPIE UCZELNI SPOŁECZNO-PRZYRODNICZYCH
1 Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
2 Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
KLASYFIKACJA W TYPIE WYŻSZYCH SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH
1 Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
2 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Mecze pucharowe

Nr. meczu Faza Gospodarz - Gość Wynik
1 czerwca 2018
25 M 9 - 12 miejsca UŁ Łódź - PWr Wrocław 64:67 (18:19, 16:12, 11:17, 19:19)
26 M 1/4 AMW Gdynia - AWF Warszawa 68 : 44 (21:11, 16:16, 12:8, 19:9)
27 M 1/4 UMCS Lublin - AWF Wrocław 64:68 (18:20, 17:18, 17:13, 12:17)
28 M 9 - 12 miejsca URo Kraków - ALK Warszawa 76:78 (31:21, 20:16, 17:20, 8:21)
29 M 1/4 AGH Kraków - AWF Katowice 86:50 (12:13, 29:11, 28:8, 17:18)
30 M 1/4 Łazarski Warszawa - PG Gdańsk 48:57 (17:20, 13:13, 8:17, 10:07)
2 czerwca 2018
31 M 11 miejsce URo Kraków - UŁ Łódź 51:65 (18:13, 8:19, 12:12, 13:21)
32 M 9 miejsce ALK Warszawa - PWr Wrocław 66:71 (8:15, 25:17, 12:17, 21:22)
33 M 5 - 8 miejsca AWF Warszawa - AWF Katowice 63:56 (16:11, 13:22, 14:9, 20:14)
34 M 5 - 8 miejsca UMCS Lublin - Łazarski Warszawa 73:58 (18:20, 20:14, 9:13, 16:11
35 M o 3miejsce w typie UNI UJ Kraków - UAM Poznań 71:59 (20:18, 15:13, 25:11, 11:17)
36 M 7 miejsce AWF Katowice - Łazarski Warszawa 60:63 (17:18, 12:18, 16:15, 15:12)
37 M 5 miejsce AWF Warszawa - UMCS Lublin 58:67 (19:20, 8:14, 13:16, 18:17)
38 M 1/2 AMW Gdynia - AGH Kraków 53:68 ( 12:17, 12:11, 19:20, 10:20 )
39 M 1/2 AWF Wrocław - PG Gdańsk 59:56 (13:19, 14:13, 17:9, 15:15)
40 M ---- ---- ----
41 M 3 miejsce AMW Gdynia - PG Gdańsk 85:51 (21:15, 12:19, 25:14, 27:3)
42 M FINAŁ AGH Kraków - AWF Wrocław 90:64 (29:16, 24:23, 18:14, 19:11)

Mecze grupowe

Nr. meczu Grupa Gospodarz - Gość Wynik
1 M B URo Kraków - AWF Katowice 54 : 71 (18:22, 19:16, 8:17, 9:16)
2 M B Łazarski Warszawa - AWF Poznań 68 : 58 (18:18, 19:8, 16:18, 15:14)
3 M C ALK Warszawa - AGH Kraków 63:58 (17:20, 15:12, 16:16, 15:10)
4 M C PG Gdańsk - PŚ Gliwice 57 : 50 (18: 14, 11:18, 12:10, 16:8)
5 M B AWF Katowice - AWF Poznań 67:62 (18:20, 18:15, 14:14, 17:13)
6 M B URo Kraków - Łazarski Warszawa 54:73 (9:9,16:24,10:22,19:18)
7 M C AGH Kraków - PŚ Gliwice 58:41 (21:9 , 10:3, 15:13, 12:16)
8 M C ALK Warszawa - PG Gdańsk 57:64 (13:12, 18:16, 12:16, 14:20)
9 M B Łazarski Warszawa - AWF Katowice 78:68 (19:20, 26:12, 13:17,20:19)
10 M B AWF Poznań - URo Kraków 61:71 (11:22, 23:14, 12:18, 15:17)
11 M C PG Gdańsk - AGH Kraków 61:68 ( 16:17, 12:22, 12:15, 21:14 )
12 M C PŚ Gliwice - ALK Warszawa 52:65 (12:17, 8:13, 15:22, 17:13)
13 M D PWr Wrocław - UAM Poznań 62 : 27 (18:4, 20:8, 11:10, 13:5)
14 M D UMCS Lublin - AWF Warszawa 61 : 47 (12:4, 20:14, 15:13, 14:16)
15 M A AMW Gdynia - UŁ Łódź 83 : 74 (19:24, 20:22, 24:14, 20:14)
16 M A AWF Wrocław - UJ Kraków 81 : 33 (20:7, 23:10, 15:9, 23:7)
17 M D UAM Poznań - AWF Warszawa 53 :72 (19:18, 12:15, 12:19, 10:20)
18 M D PWr Wrocław - UMCS Lublin 53 : 67 (16:27, 14:16, 8:11, 15:13)
19 M A UŁ Łódź - UJ Kraków 72 : 58 (15:13, 22:12, 19:19, 16:14)
20 M A AMW Gdynia - AWF Wrocław 77 : 57 (14:12, 24:18, 23:20, 16:7)
21 M D UMCS Lublin - UAM Poznań 90:78 (29:27, 13:11, 21:25, 27:15)
22 M D AWF Warszawa - PWr Wrocław 55:52 (16:15, 5:6, 8:11, 15:12, 11:8)
23 M A AWF Wrocław - UŁ Łódź 59:55 (17:14, 20:18, 12:13, 10:10)
24 M A UJ Kraków - AMW Gdynia 77 : 78 (21:25, 17:27, 21:13, 18:13)

Grupy eliminacyjne

Grupa A

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 AMW Gdynia 6 238:208
2 AWF Wrocław 5 197:165
3 UŁ Łódź 4 201:200
4 UJ Kraków 3 168:231

Grupa B

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 Łazarski Warszawa 6 219:180
2 AWF Katowice 5 206:194
3 URo Kraków 4 179:208
4 AWF Poznań 3 184:206

Grupa C

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 AGH Kraków 5 184:165
2 PG Gdańska 5 182:172
3 ALK Warszawa 5 185:174
4 PŚ Gliwice 3 143:180

Grupa D

Miejsce Drużyna Punkty Bilans
1 UMCS Lublin 6 218:178
2 AWF Warszawa 5 174:166
3 PWr Wrocławska 4 167:149
4 UAM Poznań 3 158:224