LMW - PIŁKA SIATKOWA

 

TERMINARZ I WYNIKI

Terminarz i wyniki (K)
Data Drużyny Wynik Miejsce
08.04.2019 21:30 WIMiC - WGGiOŚ, WIMIiP - WZ 0:2 (22:25 21:25), 2:1 (25:23 20:25 15:13) Hala AGH
15.04.2019 21:30 WEAIiIB - WH, WIMiR - WEiP, WIMiC - WMS - 0:2 (18:25, 19:25), 2:1 (22:25, 26:16, 15:11) Hala AGH
29.04.2019 21:30 WIMiC - WIMiP, WGGiOŚ - WMS 2:0 (26:24, 25:8), 2:1 (26:24, 19:25, 20:18) Hala AGH
06.05.2019 21:30 WEAIiIB - WIMiR, WEiP - WH, WGGiOŚ - WZ 2:0 (25:18, 25:21), -, 1:2 (25:23, 23:25, 13:15) Hala AGH
13.05.2019 21:30 WIMiC - WZ, WIMiP - WMS 1:2 (19:25, 25:21, 8:15), 0:2 (19:25, 13:25) Hala AGH
20.05.2019 21:30 WEAIiIB - WEiP, WIMiR - WH 2:1 (22:25, 25:22, 15;13), - Hala AGH
27.05.2019 21:30 WGGiOŚ - WIMiIP, WZ - WMS 2:0 (walk.), 2:0 (25:18, 25;20) Hala AGH
Półfinały
03.06.2019 21:50, 05.06.2019 20:20 WGGiOŚ - WEiP, WEAIiIB - WZ 2:0 (25:17, 29:27) Hala AGH
Mecz o 3 miejsce
11.06.2019 18:00 Hala AGH
Finał
11.06.2019 19:00 Hala AGH
Terminarz i wyniki (M)
Data Drużyny Wynik Miejsce
25.05.2019 20:00 WGIG - WIEiT, WZ - WMS 0:2 (23:25, 22:25), 2:0 (walk.) Hala AGH
17.04.2019 20:00 WIMiR - WGGiOŚ, WMN - WGGiIŚ 1:2 (25:19, 22:25, 11:15), 2:0 (25:9, 25:20) Hala AGH
24.04.2019 20:00 WGiG - WZ, WMS - WIEiT 2:0 (25:6, 25:16), 0:2 (17:25, 18:25) Hala AGH
22.05.2019 20:00 (?) WIMiR - WMN, WGGiIŚ - WGGiOŚ 2:0 (25:18, 26:24), 0:2 (21:25, 21:25) Hala AGH
15.05.2019 20:00 WGiG - WMS, WZ - WIEiT 2:0 (walk.), 0:2 (11:25, 17:25) Hala AGH
29.05.2019 20:00 WIMiR - WGGiIŚ, WMN - WGGiOŚ 2:0 (26:16, 26:11), 1:2 (25:27, 25:23, 12:15) Hala AGH
Półfinały
03.06.2019 21:50, 05.06.2019 20:20 WGiG - WGGiOŚ, WIEiT - WIMiR 2:1 (16:25, 25:13, 15:9) Hala AGH
Mecz o 3 Miejsce
11.06.2019 19:00 Hala AGH
Finał
11.06.2019 21:00 Hala AGH

TURNIEJ KOBIET

Grupa A (K)
Miejsce Wydział Kapitan PKT.
1 GGiOŚ Adrianna Gaś 9
2 Zarządzania Karolina Augustyniak 8
3 IMiC Magda Skoczeń 6
4 MS Sylwia Klimkiewicz 5
5 IMiIP Małgorzata Chmura 1
Grupa B (K)
Miejsce Wydział Kapitan PKT.
1 EAIiIB Joanna Iwanicka 5
2 EiP Elwira Wróblewska 4
3 IMiR Milena Wasilewska 0
Wycofano z rozgrywek Humanistyczny Anna Stach -

TURNIEJ MĘŻCZYZN

Grupa A (M)
Miejsce Wydział Kapitan PKT.
1 IEiT Ireneusz Drab 9
2 GiG Sami Ouazene 6
3 Zarządzania Piotr Kwapisz 3
4 MS Jakub Gaweł 0
Grupa B (M)
Miejsce Wydział Kapitan PKT.
1 GGiOŚ Damian Wojna 7
2 IMiR Kajetan Piecha 7
3 MN Karol Gucwa 4
4 GGiIŚ Adam Wała 0